Po kopjon Oriola Marashin? Kejvina ekspozon këmbët kilometrike dhe përgjigjet…

Ajo është një ndër modelet më simpatike shqiptare dhe së fundmi ka pozuar për një nga markat më prestigjioze në botë, “Guess”. Në një set fotosh bardhezi të publikuara në rrjetin social “Instagram” , Kejvina shfaqet me të brendshme dhe më provokuese se kurrë.Por veç Kejvinës edhe Oriola Marashi është përfshirë në radhën e modeleve që pozojnë nën emrin e markës “Guess”.

E nisur nga kjo një fans i shkruan se është duke kopjuar Oriola Marashin me “Guess”.

Kejvina nuk e la pa përgjigje. “Unë skam nevojë të kopjoj Oriolën e as Oriola mua, bota është e madhe, ka mundësi për të gjithë”.
Comments are closed.