Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pamela Anderson, me një mashkull tërheqës...! (Foto)

Një kalorës i jashtëzakonshëm për Pamela Anderson, e cila u prezantua me djalin e saj Brandon (22 vjeç) në mbrëmjen Gala AmfAR, tradicionale në Kanë. Ish-kujdestarja e "Baywatch" në pasarelë nuk i ka kursyer përkëdhelje fëmijës së saj, ndërsa Brandon dukej i sigurt teksa pozonte para fotografëve të shumtë. Prania e djalit të saj e bëri mbrëmjen e aktores 50-vjeçare amerikane edhe më të veçantë, duke pasur më pak mundësi për të qenë me djemtë e saj Brandon dhe Dylan që kur u zhvendos në Francë.

[gallery ids="764047,764048,764049,764050,764051,764052,764053"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore