Pamela Anderson, me një mashkull tërheqës…! (Foto)

Një kalorës i jashtëzakonshëm për Pamela Anderson, e cila u prezantua me djalin e saj Brandon (22 vjeç) në mbrëmjen Gala AmfAR, tradicionale në Kanë. Ish-kujdestarja e “Baywatch” në pasarelë nuk i ka kursyer përkëdhelje fëmijës së saj, ndërsa Brandon dukej i sigurt teksa pozonte para fotografëve të shumtë. Prania e djalit të saj e bëri mbrëmjen e aktores 50-vjeçare amerikane edhe më të veçantë, duke pasur më pak mundësi për të qenë me djemtë e saj Brandon dhe Dylan që kur u zhvendos në Francë.


©Copyright Gazeta SHQIPComments are closed.