Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Njihuni me “përbindëshin” e ri të Cristiano Ronaldos (Foto-Video)

Midis një seance stërvitore dhe një tjetrë, dhe një udhëtimi në Monte Karlo për të përshëndetur miqtë e tij pilotë, duke përfshirë Hamiltonin, Cristiano Ronaldo gjeti kohë për të prezantuar një xhevahir të ri me katër rrota: një Mclaren Sls në gri metalik. "Enjoy", komentoi CR7 nën postimin me makinën e fundit të garave, që është shtuar në një park të makinave tashmë shumë për t?u respektuar.

https://www.instagram.com/p/Bx2IXW2oxtg/?utm_source=ig_embed

CR7 zotëron më shumë se njëzet prej tyre, për një vlerë totale që tejkalon 10 milionë euro. Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Porsche, Aston Martin dhe Rolls Royce Cullinan janë vetëm disa nga "armata" e garazhit të tij.

[gallery ids="764199,764200,764201,764202,764203,764204,764205,764206,764207,764208,764209,764210,764211,764212,764213,764214,764215,764216"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore