Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ish-bashkëshortja e Boateng, shpërthen nga sensualiteti (Foto)

Ka kthyer faqe pas lamtumirës së Kevin Prince Boateng (ish-futbollisti ganez i Milanit e Barcelonës) dhe Melissa Satta kthehet të jetë sensuale më shumë se kurrë. Daljet e fundit në botën e modës, e shohin të jetë një eksplozion i vërtetë: fizik i bonifikuar, buzëqeshje seksi dhe vështrim i sigurt në  vetvete. Shumë e bukur dhe tërheqëse, por është për t?u vënë bast se nuk do të qëndrojë më ?single? akoma për shumë kohë. Fustani i saj, pamja e saj, trupi, këmbët dhe dekolteja të lënë pa frymë.

[gallery ids="764110,764111,764112,764113,764114,764115,764116,764117,764118,764119,764120"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore