Ish-bashkëshortja e Boateng, shpërthen nga sensualiteti (Foto)

Ka kthyer faqe pas lamtumirës së Kevin Prince Boateng (ish-futbollisti ganez i Milanit e Barcelonës) dhe Melissa Satta kthehet të jetë sensuale më shumë se kurrë. Daljet e fundit në botën e modës, e shohin të jetë një eksplozion i vërtetë: fizik i bonifikuar, buzëqeshje seksi dhe vështrim i sigurt në  vetvete. Shumë e bukur dhe tërheqëse, por është për t’u vënë bast se nuk do të qëndrojë më “single” akoma për shumë kohë. Fustani i saj, pamja e saj, trupi, këmbët dhe dekolteja të lënë pa frymë.


©Copyright Gazeta SHQIPComments are closed.