Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Erionit apo Ajolës? Ja kujt i ngjan Kajani i vogël!

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa zakonisht janë diskret sa i takon vendimit për të zbuluar portretin e të djalit të vogël 7-muajsh!

Por, përmes fotove të ndryshme, ata kanë ndarë me ndjekësit virtual çaste nga përditshmëria apo udhëtimet me Kajanin e vogël.

Gjatë një interviste me Evi Reçin për emisionin e saj, Veliaj ka zbuluar për herë të parë se kujt i ngjan djali i tij.

"I ngjan mamës së vet. E çfarë të kushton të thuash një fjalë të mirë, t?ia bësh qejfin gruas që është aty dhe merret me të më shumë sesa ty, që t'i të marrësh pastaj të gjithë lavdinë e ngjashmërisë", ka rrëfyer kryebashkiaku.

Ndërkohë, ai nuk është kursyer në tregimin e tjera detajeve rreth prindërimit, që nuk i kishte ndarë më parë me publikun.

"Kur ai sheh mamin duhet të hajë atë që përgatitet dhe duhet të flejë. Kur ai sheh babin, sheh një njeri që mund të argaliset dhe mund të shpartallojë të gjithë shtëpinë", vijoi ai.

https://www.instagram.com/p/Bx2B68rByOY/?utm_source=ig_embed

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore