E kolme dhe me gjoks të madh, ja pse meshkujt çmenden pas modeles 38-vjeçare (FOTO)

Kelly Brook, e cila njihet për format e saj të kolme është paraqitur në një set të të ri fotosh, ku shfaqet mjaft seksi me bikini.

38-vjeçarja mori famë për format e saj të veçanta dhe gatishmërinë për t’i reklamuar ato, pavarësisht kileve të tepërta.Nga ana tjetër, mediat spekulojnë se ajo vuan nga celuliti dhe për këtë ka bërë edhe ndërhyrje.


Comments are closed.