Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dje punëtor i thjeshtë, sot pronar i shtëpisë multimilionëshe...vetëm falë një ADN-je

Një punëtor i thjeshtë u bë trashëgimtar i një prone multimilonëshe pasi një test i ADN-së dëshmoi se ishte djali i paligjshëm i pronarit aristokrat të pasurisë.

Jordan Adlard Rogers, raporton BBC është zhvendosur në një sipërfaqe prej 1.536 hektarësh me partneren e tij Katie Hubber dhe djalin e porsalindur Joshua pas vdekjes së 62-vjeçarit Charles Rogers.

Mrekullia ndodhi pas vitesh përpjekje për të provuar një gjë të tillë, kur testet e ADN-së të kryera pasi Charles u gjet i vdekur në makinën e tij provuan lidhjen. Kjo pasi sa ishte ende gjallë, babai i tij hodhi poshtë disa kërkesa për teste të ADN-së.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore