Demi Rose përpiqet t’i “mbulojë”, por nuk ia del. Paralajmërimi i yllit britanik: Së shpejti… (FOTO)

Nuk ndalet bukuroshja Demi Rose. Ylli britanik ka postuar disa foto të reja në rrjetet sociale ku shihet me bikini të cilat shërbejnë vetëm për të mbuluar disa nga pjesët e saj të trupit.

Demi ka treguar që është duke vazhduar setet fotografike nëpër plazhe të ndryshme të botës.Kurse sot, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë edhe me foto të reja, normalisht të “nxehta” dhe seksi.
Comments are closed.