Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kujt i thotë seks-bomba Oriola Marashi: “Shif me sy se s’o për ty”? (FOTO)

Pasi u ngjit në pasarelë për markën prestigjioze "Guess", Oriola Marashi është rikthyer në Shqipëri për të shijuar rrezet e diellit që kanë nisur të ngrohin vendin ditët e fundit.

Modelja me super forma, ka qenë e para që ka guxuar të zhvishet me bikini në brigjet e Shqipërisë dhe duket shumë seksi me body-n e kuq që kishte përzgjedhur për të "ndezur" që në start verën e 2019-s.

Gjithsesi përtej pamjes së saj, tejet interesant ishte mesazhi i saj, që me sa duket i drejtohej meshkujve.

"Shif me sy, se so për ty", shkruan modelja pasi i ka provokuar ndjekësit e saj, të cilët janë treguar shumë energjikë në komente.

Ndërkohë, ajo ka postuar në "Instagram" edhe dy foto ku shihet me një kostum sportiv që i nxjerr në pah hiret, si dhe me një paketë cigaresh shumë pranë vendit intim.

[gallery ids="762860,762848,762859,762844,762853,762843,762858,762852,762857,762856,762851,762855,762850,762854,762849,762845,762846,762847,762842,762841,762840,762839,762838,762837"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore