Zbulohet një flirt i dukeshës para se të njihte Princin Harry (Foto)

Sapo ka festuar një vit, pasi i ka thënë “po” për Princit Harry dhe tani që është bërë nëna e të voglit  Archi, jeta e saj si dukeshë duket të jetë e përsosur. Por nga dollapi i Meghan Markle-it, kanë dalë disa sekrete të vogla.

Në veçanti, si buzëqeshja e veçantë e Matt Cardle, yllit britanik të talenteve me të cilin aktorja e dikurshme, siç zbulohet nga “The Sun”, do të kishte pasur një flirtim.

Faktet datojnë që nga viti 2015, disa muaj para se Meghan të takonte Harryn, i cili do ta ndryshonte përgjithmonë jetën e saj. Në atë kohë, Markle sapo ishte divorcuar dhe po kalonte një periudhë në Britani të Madhe duke kërkuar për një të dashur, me sa duket.

Vetëm në ato ditë, citon një burim i “The Sun”, ajo do të kontaktohet në Instagram nga Matt, një veteran i edicionit britanik të “X Factor” dhe fans i saj i serialit “Suits”. Të dy do të kishin shkëmbyer një sërë mesazhe derisa më pas hodhën poshtë hipotezën e një takimi.

Por fati, me sa duket, kishte plane të tjera për të dy: në ato ditë Cardle takoi të fejuarën e tij të tanishme dhe, duke e konsideruar të gabuar vijimësinë e miqësisë me Meghanin, ai kurrë nuk iu përgjigj mesazhit të fundit që ajo i dërgoi. Jo keq: së shpejti vajza do të kishte njohur Princin Harry. Pjesën tjetër të historisë e dimë të gjithë pastaj.

Comments are closed.