Wanda Nara tregon të brendshmet! (Foto)

Ka festuar për penalltinë e shndërruar në gol nga Maurito, por ka shpërthyer në kaos ndaj një komenti gazetaresk në televizion dhe rrjete sociale që i ka befasuar të gjithë.

Në prapaskenën e emisionit sportiv “Tiki Taka”, modelja argjentinase ka bërë ‘selfie’ dhe video përpara pasqyrës. Fustani ka një çarje të tepruar në fakt, por Wanda Nara bën akoma më shumë dhe e hap komplet, duke u treguar të brendshmet ndjekësve.


Comments are closed.