Tmerr gjatë natës! Zhduket 21-vjeçarja pasi doli nga Club-i, makinën ia gjejnë…

Policia në Leeds të Britanisë së Madhe ka lëshuar alarmin në publik, pasi gjatë natës një 21-vjeçare u zhduk në rrethana misterioze, teksa më parë kishte qenë duke festuar në një klub.

Makina e saj u gjet e parkuar aty pranë, por në qytet vijojnë kërkimet për Hannah Barker, e cila humbi gjurmët pas një nate me miqtë në qendrën e qytetit Leeds.Ajo thuhet se është parë për herë të parë nga shokët në rreth 3:40 të mëngjesit të së dielës në Merrion Street.

Barker, nga Uhinmoor, nuk është parë që atëherë dhe policia është e shqetësuar për gjendjen e saj, pasi ajo nuk shkoi në punë këtë mëngjes.

Comments are closed.