Motra e Encës nxjerr sekretet: Ja pozicioni i preferuar në shtrat (Foto)

Uindi Haxhia, motra e vogël e këngëtares Enca që është bërë e njohur për deklaratat e saj “bombë” dhe çmenduritë në adoleshencë, tashmë ka nisur publikimin e videove në YouTube ku zbulon detaje nga jeta e vet.

Së fundmi, Uindi pas ndryshimeve në look duket se është pasionuar pas rrëfimit të “sekreteve” pikante të ndjekësit e saj.

Duke qenë se është një vajzë pa komplekse, ajo ka provokuar ndjekësit duke publikuar një foto nga krevati me një përshkrim që të ë për të hamendësuar gjithçka.“Cili është pozicioni jot i preferuar në krevat?”, ka pyetur Uindi, ndërkohë që ka pozuar mjaft e relaksuar.


©Copyright Gazeta SHQIPLEXO MË TEJ:

Comments are closed.