Modelja kthen të pasmet nga kamera, ‘tronditet’ rrjeti (FOTO)

Ajo njihet për të pasmet bombastike dhe po ‘çmend’ ndjekësit me foton e fundit.

Anastasia Kvitko, së fundmi vjen me një foto të re në Instagram, kështu duke ‘elektrizuar’ ndjekësit e shumtë që ka.Anastasia konsiderohet si një ndër konkurrentet më të forta të Kim Kardashian, por me plot bindjen themi që ajo ia merr yllit 38-vjeçar.


Comments are closed.