“Me qetësi dhe…”, urimi i ditëlindjes për Majlinda Bregun!

Një ditë më parë ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu ka festuar ditëlindjen. Krah fotos me tortën speciale, Majlinda i ka dedikuar vetes një urim që jo të gjithë do e bënin.

Aspak e trembur nga vitet që ikin dhe zemërhapur për ato që vijën ish deputetja shkruan: “Me qetësi dhe me të qeshura lë t’i lëmë rrudhat e vjetra të vijnë”.©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.