Kush pengon zgjedhjet nuk shkel në BE e SHBA, Rama porosit deputetët: T’ju bëhet këngë kjo!

Kryeministri Edi Rama ka përsëritur edhe një herë se zgjedhjet do të zhvillohen më 30 qershor se të gjithë ata që do të pengojnë procesin zgjedhor nuk do të shkelin në Evropë dhe SHBA.

Burime nga mbledhja e grupit të PS bëjnë me dije se Kryeministri ka thënë se deputetët kanë për detyrë që t’u thonë njerëzve se kush cenon procesin zgjedhor nuk shkel më në BE dhe në SHBA. “T’ju bëhet këngë kjo”, mësohet të ketë thënë numri një i qeverisë.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.