Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Islanda trondit Izraelin, nxjerr flamurin e Palestinës në Eurosong

Një incident është shënuar gjatë dhënies së pikëve në Eurosong, duke e zemëruar Izraelin. Këngëtari që përfaqësonte Islandën dhe shoqëruesit e tij kanë nxjerrë flamurin palestinez, duke e treguar me krenari para kameras.

Edhe pse incidenti nuk u prit mirë nga vendi organizator, nga salla pati brohoritje.

Konflitik Izrael-Pelestinë njihet ndërkombëtarisht. Qeveria e Izraelit mban Rripin e Gazës të bllokuar dhe Jordanin Perëndimor të pushtuar, Lartësitë Golan të aneksuara.

Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore