VIDEO/ Elvana shkëlqen, por Ermal Mamaqi “lë nam” në tapetin e kuq në Kanë

Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata parakaluan sot në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë për të promovuar filmin e tyre “2 gisht mjaltë”.

Por ndërsa Elvana shkëlqen teksa pozon për fotografët, aktori i humorit ka kaluar një moment të sikletshëm teksa po ngjiste shkallët. “Hajt për hajër me nai çmim ishalla…🤭, shkruan Ermali teksa publikon videon.

Nuk e dimë nëse ky është një gjest humori i Ermal Mamaqit, gjë që do ishte e pritshme apo me të vërtet një incident i vogël.


Comments are closed.