Pas “topless”-it, tatuazhe seksi (Foto)

Disa muaj më parë, postimi i saj i Instagram që e tregoi atë nga topless, me një tatuazh që po vraponte prapa, ishte bërë viral. Dhe kështu Halle Berry, paralajmëron: “Bëhu gati, unë do të të tregoj pak më shumë”. Tatuja në fjalë ishte një vizatim i përkohshëm, i bërë për një film dhe të tjerët do ta provojnë.


Comments are closed.