Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Kejvina “çmend” Albano Bogdon, gati sa nuk e kap nga gjoksi live (Foto)

Mbrëmjen e djeshme velina seksi Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në “Duplex”.

Ajo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj elegante që i nxirrte në pah format e saj bombastike.

Me dekoltenë e hapur, Kejvina dukej në super formë dhe e përshtatur me rolin që i ishte caktuar.

Modelja u bë pjesë e një skeçi me Albano Bogdon, me të cilin kishte një takim që nuk shkoi si ç’duhet.

Albano gjatë skeçit u çmend pas Kejvinës duke ja vënë në dukje shpeshherë asetet e saj, madje gati sa nuk tentoi ta prekte nga gjoksi bionden simpatike.

[gallery ids="760515,760516,760518,760514,760541,760519,760534,760530,760529,760527,760533,760528,760532,760535,760531,760517,760526,760522,760523,760524,760525,760520,760521,760540,760539,760538,760537,760542,760543,760544,760536"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore