Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fotot më zbavitëse dhe të sikletshme të mbretërisë së kafshëve

Nuk është gepardi, kafsha më e shpejtë në botë, duke qëndruar para një shenje që tregon limitin e shpejtësisë; nuk është një luaneshë që qesh me rrëshqitje në vende të parëndësishme në tokë, është një ari ngjyrë kafe, duke vrapuar në pyll dhe bualli në kërkim të lentës me ajër i mërzitur, pasi zogu që qëndron mbi kokën e tij i ka lënë atij një suvenir... mbi kokë.

Këto janë imazhet që vitet e fundit kanë fituar çmimin ?Comedy Wildlife Photography Awards?, një konkurs që shpërblen imazhet e kafshëve më qesharake dhe zbavitëse. Shfletoni foto-galerinë...

[gallery ids="760738,760739,760740,760741,760742,760743,760744,760745,760746,760747,760748,760749,760750,760751,760752,760753,760754,760755,760756"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore