Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Familjarët kërkojnë ndihmë, kush e sheh këtë vogëlush njoftoni menjëherë

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur sot në zonën e Brrylit në Tiranë. Në një denoncim për ?Balkan Web?, familjarët e vogëlushit të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë ?Maternitetit të Ri?, afër të cilës familja e tij zotëron një biznes.

Në momentin që ka humbur djali mbante veshur një xhaketë berry dhe tuta shtëpie.

Të gjithë ata që mund të kenë informacion në lidhje me rastin, ju lutem të konktaktoni në numrin +355 068 23 70 347.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore