Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Topalli hesht për krizën, por ja ku e kalon fundjavën (Foto)

Edhe pse kriza politike sa vjen e thellohet në vend, ajo nuk ka preferuar të flasë apo të gjykojë nëse ish-partia e saj ka bërë një ?vetëvrasje? ose jo.

Jozefina Topalli, prej vitit 2017 është shkëputur nga politika aktive dhe daljet e saj në media janë shumë të rralla. Kohët e fundit ajo nuk ka preferuar më të flasë për çështjet e politikës, duke mos pranuar as intervista në media.

Por të paktën në rrjetet sociale, është aktive. Tashmë Topalli duket se i është përkushtuar jetës së saj private dhe udhëtimeve. Këtë fundjavë, ish-kryeparlamentarja ka zgjedhur që ta kalojë në Francë, ku në një foto të publikuar në ?Facebook?, shfaqet pas krahëve Kulla Ejfel në Paris.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2151800038202722&id=179425715440174

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore