Era 2 provokime në 24 orë– e shtrirë në pozicion “hot” dhe festë me partnerin e ri (Video)

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka zgjedhur të na provokojë fuqishëm në 24 orët e fundit.

Me disa foto të postuara në Instagram, vajza e këngëve hit, e shtrirë në pozicion “sulmi” ka treguar të pasmet e saj në formë.

Ndërkohë në mbrëmje, ajo i ka dhënë edhe më shumë jetë zërave se po përjeton një romancë me këngëtarin britanik Julian Perreta.


Era po përflitet se është në një lidhje me të, pasi shpesh publikojnë foto dhe video me njëri-tjetrin.

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja ka festuar në një Club në Londër ku partneri i saj i ri performonte live, ndërkohë që ka postuar në Instastory, momente nga performanca e tij në mesin e disa balerinave seksi.

Siç shihet në video, ajo po argëtohet shumë bashkë me miqtë e tjerë të saj, ndërkohë kërcen me këngët e partnerit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.