Edhe pornostaret do e kenë zili, Jennifer Lopez përtej limiteve (Foto)

Kërcime sensuale, trup në super-formë dhe një hijeshi që rrallë e gjen te një 49-vjeçare.

Të gjitha të përmbledhura në një emër, Jennifer Lopez. Ylli i muzikës botërore, ka publikuar videoklipin e këngës më të re “Medicine Remix” dhe duket fenomenale.

49-vjeçarja vjen më e nxehtë se kurrë në videon e re muzikore, duke vënë në plan të parë gjoksin dhe të pasmet e saj.Klipi gjithashtu përmban një skenë shumë joshëse, me JLo në rolin e një striptiste.

Comments are closed.