Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

BBC e parashikoi humbjen e Jonida Maliqit: Ja misteri që mban numri dy

BBC përmes një analize nga Neil Smith e parashikoi humbjene Jonida Maliqit në Eurosong, edhe pse kënga e saj u pëlqye shumë nga publiku.

Siç vëren BBC në një analizë të shkurtër pas performancës së këngëtares shqiptare, asnjë vend që ka kënduar i dyti në natën finale të ?Eurovision?-it nuk ia ka dalë mbanë të fitojë kompeticionin.

?Ky është një lajm i keq për Jonida Maliqin e Shqipërisë?, ? thuhet në komentin e Neil Smith, reporterit të BBC-së nga Tel Avivi. ?Asnjë finalist i cili ka qenë i dyti në radhë për të performuar nuk ka fituar ndonjëherë Eurovision-in?, ka shkruar reporteri Neil Smith.

Jonida i dha këngës fuqi dhe shqiponja gjigante ishte diçka e gjetur, sipas Neil Smith.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore