Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Goditje horror në shpinë, Schwarzenegger shembet përtokë nga sulmi i befasishëm

Aktori i njohur Arnold Schwarzenegger është sulmuar befasisht teksa po merrte pjesë në një aktivitet sportiv në nder të tij, në një palestër në Sandton të Afrikës së Jugut.

Një person është shkëputur nga publiku i shumtë që ndodhej në palestër dhe e ka goditur me shkelm në kurriz yllin e filmit ?Terminator? në kurriz.

Pas goditjes, ish guvernatori Schëarzenegger përfundoi në tokë dhe u ngrit nga rojet e sigurisë, të cilët e rrethuan menjëherë.

?E kuptova që isha goditur vetëm pasi pashë video. Kujtova se u shtyva nga turma dhe kjo është një gjë e zakonshme. Jam shumë i lumtur që idioti nuk më prishi videon?, reagoi më vonë në ?Twitter?-in e tij 71-vjeçari

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore