Kolumbiania superseksi, flaka e re e…

Pasi i dha fund lidhjes shumëvjeçare me gruan e tij, Arturo Vidal është duke shijuar në maksimum jetën private.Ai nuk ka nguruar të tregojë edhe lidhjen e re me kolumbianen, Sonia Isaza.

Ajo është një instruktore fitnesi dhe ka bërë për vete yllin kilian që në janar u transferua në Barcelonë nga Bajerni i Myniut.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.