Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Jonida Maliqi "ndez" skenën e Eurovision në natën finale, më e votuara nga publiku (VIDEO)

Jonida Maliqi këndoi e dyta në finalen e Eurovision që po mbahet në Tel Aviv.

Ajo ka shkëlqyer edhe në performancën e sotme përpara publikut mbarë-europian.

Ajo është pritur me duartrokitje të shumta nga salla, ndërkohë që skena u transformua në kuqezi.

Në një sondazh LIVE që po realizohet prej 7 orësh nga portali zytar i Eurovizionit, Jonida Maliqi kryeson që do të thotë se sipas publikut është pretendentja për të fituar.

Malta ishte e para që hapi mbrëmjen e madhe të festivalit të këngës europiane.

Në votim Shqipëria mban kodin 02 dhe në përfundim të të gjitha performancave të shteteve pjesëmarrese, pritet të votohet nga publiku. Ju mund të votoni këngën shqiptare sipas numrave të shtetit përkatës, si më poshtë:

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore