Eurovision/ Ja si mund të votojmë Jonida Maliqin dhe të nxjerrim Shqipërinë fituese

Sonte do të mbahet finalja e Festivalit europian të Këngës, “Eurovision”, me Jonida Maliqin që e çoi sërish Shqipërinë në natën finale.

Nëse jeton jashtë kufijve të Shqipërisë, mund t`i japësh votën tënde Jonida Maliqit dhe njëherësh Shqipërisë.Në tabelën e mëposhtme gjeni të gjithë numrat ku mund të dërgosh mesazh me kodin 02, në varësi të shtetit nga ku nis mesazhin.

Këngëtarja shqiptare me këngën “Ktheju tokës”, me lirikën e saj në gjuhën shqipe, do të performojë e dyta pas Maltës.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.