Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Zyrtare, Massimiliano Allegri largohet nga Juventusi

Massimilianio Allegri largohet nga Juventusi. Trajneri italian dhe drejtuesit e "Zonjës së Vjetër" kanë vendosur me marrëveshje të ndërpresin bashkëpunimin sapo të mbyllet sezoni.

Duket se palët nuk kanë rënë dakord për strategjinë që duhet të ndiqte klubi në merkato. Allegri kishte kërkuar ndryshime në organikë, duke sugjeruar largimin e disa lojtarëve dhe 5 blerje të rëndësishme, kërkesa që nuk janë plotësuar nga presidenti Agnelli.

Trajneri do të dalë nesër, në orën 14:00, në një konferencë lamtumirei. Lajmi është konfirmuar nga klubi bardhezi nëpërmjet një njoftimi zyrtar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore