“Shokon” miliarderja, çfarë u ka bërë të pasmeve 21-vjeçarja?

Kylie Jenner njihet për fotot e saj provokuese, por edhe me shumë stil. Në foton e fundit, 21-vjeçarja ka çmendur ndjekësit, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj.

Përmes një publikimi në ‘Instagram’, Kylie duket tejet seksi, ku në qendër të vëmendjes është trupi i saj me linjat perfekte, e shumë joshëse.

Por ajo që u ra në sy fansave ishin të pasmet dhe aty lindën shumë pyetje, çfarë ndërhyrje ka bërë ajo?

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.