Rama tallet me Andi Bejten: Je bërë si Sami Ameni tek filmi “Fije qe priten”

Gjatë intervistës në “Opinion”, kryeministri Edi Rama pati debate me gazetarët që ishin në studio. Një përplasje me tone ironie Rama pati edhe me gazetarin Andi Bejtja.

Teksa fliste për çështjen e Kosovës dhe deklaratën e Haradinajt, se i është bërë presion nga kryeministri shqiptar dhe presidenti i Kosovës për heqjen e taksës, Rama nuk i kurseu batutat në drejtim të Bejtes.

Rama iu drejtua gazetarit duke i thënë: “Je bërë si Sami Ameni shqiptar”.

Më pas Bejtja iu drejtua Ramës duke thënë: “Po të bëj një pyetje si Sami Ameni”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.