Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

“Gëzuar përvjetorin të dashuruar!” Plas gallata në internet në 2-vjetorin e marrëveshjes Rama-Basha (FOTO)

Dy vjet më parë, në 17 maj kryeministri Edi Rama dhe kreu demokrat Lulzim Basha arritën një marrëveshje mes tyre.

Të dy udhëheqësit kryesorë u takuan kokë më kokë për më shumë se tre orë në 2017 dhe në fund dolën me lajmin e mirë: “Ka marrëveshje”

Ata u ndanë duke shtrënguar duart me një gjest sportiv dhe aspak protokollar, si shenjë e një marrëveshjeje që i kishte kënaqur të dyja palët.

Por, kjo datë e rëndësishme nuk është harruar nga ndjekësit e rrjeteve sociale, të cilët kanë pushtuar rrjetin me meme ku vënë në lojë Ramën dhe Bashën.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="759437,759441,759440,759439,759438,759436"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore