Aksident në Përrenjas, makina ‘fluturon’ dhe përmbyset disa metra tej rrugës

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e së premtës në aksin rrugor Prrenjas – Qafë Thanë.

Një automjet tip VOLVO ka dalë nga rruga dhe është përmbysur disa metra më larg, pasi shoferi, një 28-vjeçar, ka humbur kontrollin.I riu është është transportuar në Spitalin e Librazhdit, dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

 


Comments are closed.