“A të merr malli për mu”/ Rikthehet Xhisiela Maloku me një dedikim të ndjerë (FOTO)

Disa muaj pas bujës mediatike dhe polemikave të shumta që shkaktoi, rikthehet Xhisiela Maloku. Në rrjetin e saj social Instagram, Xhisiela ka postuar “selfie” të saj.

Mbi foto, ish-e dashura e djalit të deputetit të Fushë-Krujës, Rexhep Rrajës shkruan: A të merr malli për mu?

Në foto, Xhisiela Maloku nuk ka etiketuar asnjë person duke lënë të paqartë se cili është personi të cilit ia dedikon këtë postim. Mos vallë ka ndodhur një rikthim me Rexhep Rrajës? Apo Xhisiela e ka hedhur pa krahëve historinë e tyre dhe mbishkrimin ia dedikon dikujt tjetër? Mbetet për t’u parë…

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.