Provokon modelja: A e gjeni dot këngën që po luhet në piano?

Kjo modele ka zgjedhur një mënyre të pazakontë për të provokuar fansat e saj në Instagram. Veshur vetëm me tanga, Jem Wolfie shihet me kurriz e ulur në një piano teksa luan disa nota.

E gjeni dot këngën që po luhet në piano?- pyet ajo. Por me pamjen që iu shfaqet të rrallë janë ata që e kanë mendjen tek kënga.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.