Mbi shtrat me… Vildane ka nevojë për ndihmë, iu jep një dhuratë të veçantë (FOTO)

Vildane Zeneli është një nga modelet më të suksesshme dhe më të komentuara shqiptare. Bukuroshja nga Kosova shquhet për shtatin e lartë e linjat thuajse perfekte.

Hiret e saj nuk heziton t’i tregojë veçmas përmes fotove të shumta dhe sigurisht pikë të fortë ka ato me bikini.Duket se përvoja si modele dhe dashuria ndaj diellit, e kanë bërë atë që të jetë adhuruese e rrobave të banjos.

Këtë e tregon video e modeles, e cila tregon qindra bikinit që ka shpërndarë në shtrat, ndërsa kërkon ndihmë që t’i organizojë ato. Për atë që e ndihmon ajo do t’i dhurojë disa bikini.


Comments are closed.