Kanë 2019, yjet zbulojnë këmbët në tapetin e kuq (Foto)

Ditën e dytë në Festivalit e filmit në Kanë, prurjet e reja në tapetin e kuq kanë qenë më interesantë:  nga Amber Heard, te Carla Bruni …

Ajo që ra në sy te yjet e Hollivudit, ishin veshjet, pjesa më e madhe të hapura në pjesën e këmbëve dhe të kofshëve. Shfletoni foto-galerinë…

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.