Eva Herzigova me gjoksin jashtë në Kanë

Ajo ishte padyshim një ndër yjet e Festivalit të 72-të të Filmit në Kanë.Dhe Eva Herzigova arriti të bënte që të gjithë sytë të ktheheshin nga ajo, ndërsa ajo zgjodhi të shkonte në darkë me një fustan të zi.

Supermodlja 46-vjeçare dukej e mrekullueshme me fustanin transparent që i tregonte më shumë se ç’duhet.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.