Vajza e kryekomunarit shqiptar çmend fansat

Vajza e kryetarit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale.

Kënga ka linja të mira trupore dhe jo rrallë i ekspozon ato edhe më shumë se ç’duhet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.