Rrjeti e masakroi se puthi nënën në buzë, ja ç’thotë këngëtari i njohur

Këngëtari i njohur Maluma, i cili është mjaft i famshëm dhe i ndjekur në Instagram, shokoi fansat e tij me postimin e fundit. Në “Ditën e Nënës”, artisti 25-vjeçar uroi publikisht mamanë e tij me një foto ku shfaqej duke e puthur mamanë në buzë.

Në përshkrim shkruante “Ditë të lumtura dashuria e jetës sime. Urime Dita e Nënës.” Kjo foto shkaktoi shumë reagime në rrjetet sociale, ku ndjekësit e kritikuan se nuk u dukej aspak e hijshme dhe normale në këtë moshë të shprehej dashuria në këtë formë.

Duke parë këto reagime të tilla, Maluma vendosi që të shtonte: “Është shprehje dashurie dhe formë respekti. Jam shumë i hapur për këtë që jam dhe se cilat janë vlerat e mia kulturore.”

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.