Rita Ora superseksi, komenti i së ëmës: Ke harru me vesh gjysmën, ke mu ftof

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen në daljet e saj publike.

E teksa fotografohej nën shoqërinë  e mikut të saj Liam Peyne, ylli i muzikës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspozonte gjithë pjesën e shpinës.

Rita kishte postuar një foto me të njëjtën veshje në Instagram ku mamaja e saj Vera Ora i bëri një “kritikë të vogël” përmes një komenti.

“E paske harru me vesh gjysmen e bluzez, ke mu ftof nana ! ”, shkruan shqip Vera në postimin e Ritës, duke e shoqëruar edhe me një emoji që qesh.

“Oh jo, vogëlushe do ftohesh ashtu!”- shkruan e ëma e këngëtares shqiptare, por kësaj radhe në anglisht.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.