Po shpërthen Rashel Kolaneci! (FOTO+VIDEO)

Rashel Kolaneci i lë gjithmonë pa fjalë ndjekësit e saj me fotot dhe videot provokuese që publikon.

Bukuroshja ka postuar së fundmi një video tunduese në Instagram, ku vë në pak gjoksin e saj.Ylli di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe padyshim kjo video ka marrë plot komente.

View this post on Instagram

Go loko 🍓

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

 

Comments are closed.