Modelja ngre temperaturat, në pishinë me…

Ajo u bë e famshme në një reality show, por tashmë Hannah Elizabeth është dukje shijuar një karrierë të suksesshme si modele.

29-vjeçarja ka ngritur temperaturat teksa pozonte për një set fotografik. Me bikini mikroskopike brenda një pishine, modelja dukej shumë seksi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.