Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me ujin që i lag gjoksin e..., Hannah e “djeg” në fotoshutin e ri (Foto)

Ajo fitoi famë në sezonin e parë të “Love Island”.

Dhe Hannah Elizabeth ka treguar edhe një herë pse e meriton vëmendjen e ndjekësve.

Ylli 29-vjeçar i TV britanike, ka treguar asetet e saj tejet seksi me bikini të ndryshme, teksa ka pozuar në një pishinë në fotoshutin më të ri.

Edhe pse ishte e mërzitur, ajo i la pak vend imagjinatës me asetet e bollshme.

[gallery ids="758655,758658,758671,758656,758657,758674,758653,758676,758673,758667,758664,758665,758675,758663,758662,758659,758660,758661"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore