Me ujin që i lag gjoksin e…, Hannah e “djeg” në fotoshutin e ri (Foto)

Ajo fitoi famë në sezonin e parë të “Love Island”.

Dhe Hannah Elizabeth ka treguar edhe një herë pse e meriton vëmendjen e ndjekësve.

Ylli 29-vjeçar i TV britanike, ka treguar asetet e saj tejet seksi me bikini të ndryshme, teksa ka pozuar në një pishinë në fotoshutin më të ri.Edhe pse ishte e mërzitur, ajo i la pak vend imagjinatës me asetet e bollshme.


Comments are closed.