74 vjeçarja “qep” vaginën për natën e parë, i dashuri 27-vjeçar e braktis në altar (Foto)

Një 74-vjeçare, ka kryer ndërhyrje në vaginën e saj për ta “qepur” para natën së dasmës me të dashurin e saj 27-vjeçar, por ai e preu në besë duke prishur marrëdhëniet e tyre.

Këngëtarja peruane Juana Judith Bustos kishte marrë përsipër edhe ndërhyrjen kirurgjikale me thikë, vetëm që të kënaqte të dashurin e saj energjik Elmer Molocho, pas një ceremonie romantike dasme, por ai e la pa shkuar në altar.

Juana mbeti e shkatërruar kur ai ndërpreu martesën. Ajo tha: “Unë bëra një rindërtim vaginal duke menduar për dashurinë me partnerin tim…”

Juana, e  njohur si “Tigresha e Lindjes” shtoi: “Mendoj se çdo person është i lirë të vendosë nëse duhet ta bëjë këtë apo jo.”

Megjithatë, ylli i muzikës pretendon se një kanal televiziv u bë shkak për manipulimin e lidhjes së tyre dhe dështimin e martesës. Sipas CEN, transmetimi po planifikonte të zbulonte se i dashuri i saj po jetonte me ish-gruan e tij dhe tre fëmijët.

Juana pretendon se ishte në dijeni të situatës. Ajo thotë se ata ishin të dy të lënduar nga situata dhe se i dashuri i saj kishte përfunduar tashmë marrëdhënien me të.

“E dija se kishte një djalë, u befasova kur tha se do të martohemi”, shtoi Juana.

“Kjo nuk më prek, unë jam një tigër [që do] përballet me të gjitha sfidat e pamundura”, shtoi ajo.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.