Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Pas shirave të rrëmbyeshëm, nisin reshjet e dendura të borës në mes të Majit (VIDEO)

Përveç shiut dhe përmbytjeve në një sërë zonash në Bosnjë dhe Hercegovinë, banorët e Krajinës boshjake, më saktësisht ata pranë Korçanicës u befasuan nga reshjet intensive të dëborës.

Mediat boshnjake e kanë publikuar gjerësisht lajmin gjatë ditës së sotme. Një video tregon një shofer kamioni të ngarkuar me dru nën reshjet e dëborës.

https://youtu.be/SnEmO2hWscs

Videoja është regjistruar pranë Urës Sansky. Korçanica ndodhet 32 kilometra nga Sanski Most dhe një pjesë e malit Grmeč.

Ndërkohë, Ballkani pritet që në ditët përmbyllëse të kësaj jave të preket nga përmbytjet për shkak të shirave të dendur që vijojë prej disa ditësh, edhe në Shqipëri.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore