Ministri Lleshaj flet për herë të parë për dhunën ndaj Sahit Dollapit

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i ftuar në emisionin Top Shoë, ka folur për herë të parë në lidhje me dhunën e ushtruar ndaj sekretarit të Partisë Demokratike, Sahit Dollapit. Sipas, Lleshajt dhuna ndaj Dollapit mund të ishte shmangur.

“Për mendimin tim, efektivët e policisë mund ta kishin menaxhuar ndryshe dhunën ndaj Sahit Dollapit. Goditjet ndaj Dollapit duhet të ishin kursyer, nuk ishin të nevojshme për tu bërë. Ne kemi hapur hetime edhe për sjelljen e policisë ndaj Dollapit.”– u shpreh Lleshaj.

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.