Diva feston ditëlindjen, nuk do ta besoni se vjeçe mbush sot Bleona Qerreti (Foto)

Bleona Qerreti feston sot ditëlindjen. Diva shqiptare mbush plot 40-vjeçe dhe pavarësisht viteve ajo është në formë të përkryer.

Në këtë ditë të veçantë ajo është e befasuar nga një surprizë në hotelin ku po qëndron.Siç e ka shprehur dhe vetë Bleona është në kërkim të mashkullit të saj ideal, por me këtë surprize mendojmë se ajo sapo e ka gjetur atë që po priste gjatë kësaj kohe.


Comments are closed.